Świat Zwierząt – Joanna Jarmuż

Adres: Witoldzin 17 64-514 Pamiątkowo

Tel.: +48 61 29 14 463
+48 602 439 043

Www: www.swiatzwierzat.org.pl

 

UK We speak English

dostęp do kuchni grill/ognisko internet WiFi las w pobliżu możliwość przyjazdu ze zwierzętami możliwość wypożyczenia roweru nocleg parking plaża/kąpielisko w okolicy pole namiotowe trasy do wędrówek pieszych i rowerowych warzywa i owoce z własnego ogrodu wędkowanie

 

O gospodarstwie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa grupy przedszkolne oraz młodzież szkolną. Hodujemy wiele atrakcyjnych i coraz rzadszych gatunków zwierząt domowych. Dysponujemy odpowiednimi warunkami do zorganizowania praktycznej lekcji przyrody, podczas której dzieci mogą zapoznać się z życiem zwierząt w gospodarstwie. Istnieje możliwość przejażdżki na kucyku, osiołku oraz grupowe przejażdżki po okolicy wozem. Zapewniamy poczęstunek z własnych produktów. Naszym specjałem jest serek kozi. Organizujemy również imprezy okolicznościowe.

 

Pokoje

Posiadamy jeden pokój czteroosobowy ze wspólną łazienką z dostępem do internetu oraz telewizorem.Cena 50zł za osobę/noc. 

 

Wyżywienie

śniadanie – 15 zł
obiad – 25 zł
kolacja – 15 zł

 

Dodatkowe atrakcje

Wokół gospodarstwa znajduje się las. W pobliskim Pamiątkowie można korzystać z kąpieliska nad jeziorem, a w Radzynach wybrać się na wędkowanie nad zalew.