Dom nad Zalewem – Violetta Wawszczak

Adres: Radzyny ul. Krańcowa 3 64-530 Kaźmierz

Tel.: +48 606 466 748

Www: www.agroturystyka-radzyny.pl

 

UK We speak English

ru мы говорим по-русски

dostęp do kuchni grill/ognisko internet WiFi las w pobliżu możliwość przyjazdu ze zwierzętami możliwość wypożyczenia roweru możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego nocleg parking plaża/kąpielisko w okolicy trasy do wędrówek pieszych i rowerowych warzywa i owoce z własnego ogrodu wędkowanie

 

O gospodarstwie

Dom Nad Zalewem to niezwykłe miejsce, położone 35 km od Poznania, w miejscowości Radzyny, w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy. Z posiadłości rozpościera się wyjątkowy widok na 130 hektarowy zalew Radzyny i okoliczne lasy. Na gości czekają apartamenty, z których każdy cechuje wyjątkowy klimat i kolorystyka. Do dyspozycji gości jest także ogród z altaną, grill i rowery.

Dom Nad Zalewem to miejsce odpoczynku i relaksu. W naszej ofercie mamy m.in. apartament z sauną i jacuzzi, a także masaże: leczniczy i limfatyczny. Dla gości spragnionych nowych doświadczeń gospodyni przygotowała kurs rysunku, malarstwa na szkle i batiku.

 

Pokoje

Apartament Rumiankowy: doba 50 zł/os.

– pokój 1-osobowy,

– gabinet,

– łazienka,

– wspólny taras,

– wspólna kuchnia.

 

Apartament Wiśniowy: doba 50 zł/os.

– pokój 2-osobowy (łóżko dwuosobowe),

– łazienka z sauną i jacuzzi,

– wspólny taras,

– wspólna kuchnia.

 

Apartament Pod Irysem: doba 50 zł/os.

– pokój 2-osobowy (łóżko dwuosobowe),

– aneks kuchenny z łóżkiem dwuosobowym,

– łazienka,

– taras

 

Dodatkowe atrakcje

Okoliczne lasy są bogate w grzyby i jeżyny. Radzyny to także raj dla wędkarzy. Tutejszy zalew, do którego prowadzi ścieżka bezpośrednio z gospodarstwa, to jedno z najciekawszych łowisk w Wielkopolsce, w którym przy odrobinie szczęścia można złowić nawet dziesięciokilogramowego szczupaka.